Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki
Karpackie Klimaty Klimatyczna Scena Klimatyczne Krosno Szklany dziedziniec Imprezy towarzyszące Teksty Strona główna

Kiermasz Artystyczny


Kiermasz
Karpackie Klimaty to miejsce spotkania artystów pogranicza. Nasz region słynie z tego, że wciąż bardzo wiele osób kultywuje tradycje rękodzieła artystycznego, maluje, tka, rzeźbi, a co najważniejsze chce podzielić się tym z innymi. I właśnie w Krośnie mają ku temu wspaniałą okazję.

Kolorowe stragany z daleka przykuwają wzrok, pełne wyrobów, które stanowić mogą zarówno miłą pamiątkę z Krosna czy upominek dla kogoś bliskiego. Znajdziemy tu przeróżnych kształtów wiklinowe koszyki, obrazy karpackich twórców z utrwalonym pięknem pobliskich okolic, drewnianą biżuterię i coraz popularniejsze drewniane zabawki, rzeźby, ręcznie malowane koszulki, ikony, bieszczadzkie biesy i anioły, ceramikę, koronki, kilimy, lnianą odzież.

Jeśli Państwo sami tworzycie takie piękności, zapraszamy serdecznie, z nadzieją, iż nasza Klimatyczna impreza będzie także wspaniałym miejscem do prezentacji i sprzedaży Państwa wyrobów. Szczegóły dotyczące możliwości wykupienia stoiska tutaj.